הגיע הזמן שתדעו מה הולך
בדיגיטל

בלי בולשיט, בלי מספרים מנופחים ובלי תפקידים שקיימים רק בתיאוריה. כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להכיר את עולם השיווק הדיגיטלי.

לא בטוח שזה בשבילך?

הקורס ניתן במתנה ל-100 הראשונים, ללא מחויבות וללא תשלום.

IMG_8234-min

מי אני שאומר לכם מה זה שיווק דיגיטלי?!

היי,אני יוסי לוי, מומחה לשיווק דיגיטלי, בעל משרד פרסום עם מעל ל-15 עובדים, מרצה מוביל ומנהל אקדמי של הקורס לשיווק דיגיטלי במרכז האקדמי רופין ובאקדמית כנרת. במהלך חיי היומיום שלי אני חי את עולם הדיגיטל משלוש זירות: מעסיק במשרד, מרצה בקורסים ומנהל בעצמי לקוחות גדולים. זה נותן לי נקודת מבט שאין לרוב העמיתים שלי – אני יודע מה השוק צריך, ויותר מכך, על מה וכמה הוא מוכן לשלם. אני מתעסק בעזרה להשמה עבור התלמידים, גיוס עובדים ולקוחות ובדיקת צוות המרצים מתוך הבנה עמוקה של צרכי השוק. אין כאן ידע תאורתי או סיפורי אחד ל-100, אלא רק מה שבאמת רלוונטי למצב השוק היום בישראל.

את הקורס הזה יצרתי כי ת’כלס נמאס לי לראות כל כך הרבה “מנטורים” והמצאות על שיווק דיגיטלי שרצות ברשת. בקורס הזה תקבלו 100% ידע פרקטי ואמיתי.

והסיבה הכי חשובה

אני מעניק באהבה את הקורס בחינם ל-100 הראשונים בלבד. בקרוב מחיר הקורס יהיה 397 ש"ח.

למה לעבור את הקורס הזה?

מה אנחנו הולכים ללמוד בקורס?

מה זה בכלל שיווק דיגיטלי?

כשמדברים על שיווק דיגיטלי, למה הם מתכוונים? איך זה נפרד משיווק רגיל? מה הם עושים כל היום? איך נראה יום עבודה בשיווק דיגיטלי? צריך ללמוד ממש תואר או מספיק קורס פרקטי כדי להיכנס לתחום? רגע האם זה בכלל מתאים לי?

אילו תפקידים יש בשיווק דיגיטלי?

במקום סתם לזרוק אותיות באנגלית במטרה שלא תבינו, אני אדבר אתכם הכי פרקטי שיש - אילו תפקידים יש בעולם הדיגיטל ואיזה סוג אנשים מתאים לכל תפקיד.

כמה כסף עושים מזה תכל'ס

אני לא אשקר לכם, לא כולם הופכים למיליונרים, אבל אפשר בהחלט לעשות לא מעט כסף. איך מרוויחים מזה כסף? מי ישלם לי על העבודה? כמה כסף אני אמור לבקש?

לצפייה מיידית בקורס השאירו פרטים